Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Magyar Vöröskereszt   Keresőszolgálat   Véradó Adatbázis   Véradásszervezés   Megyei Szervezetek   Magyar Ifjúsági Vöröskereszt

Havi véradások Hajdú-Bihar megyében

E-mail Nyomtatás PDF

2019. augusztus

 

DÁTUM IDŐPONT TELEPÜLÉS HELYSZÍN CÍM
2019.08.01 09:30-12:00 Hajdúböszörmény Iparkamara Kossuth u. 5.
2019.08.01 13:30-15:30 Hajdúvid Kultúrház Krúdy Gy. u. 9.
2019.08.01 10:30-12:30 Debrecen Generali Ház Piac u. 49.-51.
2019.08.01 14:00-17:00 Debrecen NAPLÓ Székház Dósa N. tér 10.
2019.08.02 09:00-12:00 Berekböszörmény Családsegítő Szolgálat Árpád u. 12.
2019.08.03 14:00-17:00 Hajdúszoboszló Kamionos találkozó Repülőtér
2019.08.06 09:00-12:00 Biharkeresztes Művelődési Ház Hősök tere 12.
2019.08.06 12:00-16:00 Téglás Polgármesteri Hivatal Kossuth u. 61
2019.08.08 09:00-12:00 Földes Rákóczi MGKFT. Deák u. 2.
2019.08.08 13:00-16:00 Nagyrábé Művelődési ház Rétszentmiklósi u. 2/2.
2019.08.09 08:30-17:30 Hajdúböszörmény Széchenyi Mg. Szakképző Isk. Radnóti M. u. 3.
2019.08.10 09:00-17:00 Hajdúböszörmény Széchenyi Mg. Szakképző Isk. Radnóti M. u. 3.
2019.08.11 12:00-15:00 Berettyóújfalu Bihar Termálliget Népliget u.
2019.08.12 15:00-17:00 Debrecen Hatvani István Ált.Isk. Kardos Albert u. 24.
2019.08.14 10:00-12:00 Debrecen Lion Office Symphonia Étt. Vágóhid u. 2.
2019.08.15 13:00-16:30 Püspökladány Művelődési ház Bajcsy-Zs. u. 2/2.
2019.08.15 14:00-16:00 Görbeháza Művelődési Ház Iskola u. 14.
2019.08.16 09:00-12:00 Kaba Művelődési ház Szabadság tér 9.
2019.08.16 10:00-12:00 Hosszúpályi Művelődési ház Debreceni u. 2.
2019.08.16 14:00-16:00 Hajdúhadház Pünkösdi Egyház Nagyág u. 1.
2019.08.17 09:00-14:00 Polgár Városgondnokság Fürdő u. 2.
2019.08.18 13:00-16:00 Csökmő Művelődési Ház Kossuth u. 121.
2019.08.21 13:30-18:00 Hajdúnánás Vöröskereszt Iroda Dorogi u. 5.
2019.08.22 10:00-13:00 Egyek Könyvtár Hunyadi u. 48
2019.08.23 10:30-12:30 Nyíracsád Művelődési ház Kassai u. 6.
2019.08.23 14:00-16:00 Vámospércs Művelődési ház Debreceni u. 2.
2019.08.24 14:00-18:00 Hajdúdorog Hajdúdorogi Strandfürdő Tokaji út 69.
2019.08.24 10:00-12:00 Álmosd Házasságkötő Terem Jókai u. 16.
2019.08.26 9:00-11:00 Szentpéterszeg Faluház Fekete B. u. 9.
2019.08.26 12:00-14:00 Váncsod Művelődési Ház Kossuth u. 81.
2019.08.28 13:00-17:00 Balmazújváros Művelődési ház Kossuth tér 18
2019.08.28 10:00-15:00 Létavértes Tornaterem Kassai u.
2019.08.29 11:00-17:30 Hajdúszoboszló Kovács Máté Műv. Központ Szilfákalja u. 2.

 

Szeptember

DÁTUM IDŐPONT VÁROS/TELEPÜLÉS HELYSZÍN PONTOS CÍM
2019.09.03. 09:00-11:00 Báránd Támasz Kossuth tér 4.
2019.09.03. 12:30-14:00 Bihartorda Népház Kossuth u. 85.
2019.09.05. 8:00-11:00 Bodaszőlő IKSZT Boda Katalin u. 28.
2019.09.05. 12:00-15:00 Hajdúböszörmény Középkerti Általános Iskola Középkert u. 37.
2019.09.05. 14:00-17:00 Debrecen Napló Székház Dósa Nádor tér 10.
2019.09.05. 10:00-13:00 Berettyóújfalu Rendőrkapitányság Kossuth u. 17-19
2019.09.05. 14:00-17:00 Berettyóújfalu TESCO Honvéd u. 13
2019.09.06. 14:00-17:00 Debrecen Fórum Bevásárlóközpont Csapó u. 30.
2019.09.07. 09:00-12:00 Hajdúszoboszló Slambucfőző örömnap Repülőtér
2019.09.09. 09:30-12:30 Hajdúszoboszló Hotel Silver****Superior Mátyáskirály st. 14.
2019.09.09. 14:00-16:00 Hajdúszoboszló Városgazdálkodási ZRT Nyugati sor 5.
2019.09.09. 09:00-16:00 Hajdúböszörmény Tungsram Operations Kft. Kinizsi tér 1.
2019.09.10. 15:30-17:30 Hajdúszovát Idősek Napköziotthona Ady E. u. 2.
2019.09.11. 10:00-13:00 Esztár Művelődési Ház Kossuth u. 1
2019.09.12. 09:00-11:00 Bojt Közösségi Ház Ady u. 4
2019.09.12. 12:00-13:00 Ártánd Egészségház Rákóczi u.27.
2019.09.12. 11:00-13:00 Bagamér Művelődési ház Kossuth u. 7.
2019.09.12. 15:00-17:00 Debrecen HIT Gyülekezete Olajfa u. 6.
2019.09.13. 09:00-12:00 Hajdúhadház Művelődési ház Bocskai tér 3.
2019.09.13. 09:00-12:00 Nádudvar Művelődési ház Ady tér 10.
2019.09.14. 09:30-12:00 Nyírábrány Ábrányi Emil Ált.Iskola Iskola u. 8.
2019.09.14. 14:00-16:00 Debrecen-Ondód Közösségi Ház Kádár dűlő 61/c
2019.09.16. 14:00-17:00 Püspökladány Művelődési ház Bajcsy-Zs. u. 2/2.
2019.09.17. 13:00-16:30 Hajdúnánás Ifjúsági Ház Köztársaság tér 16.
2019.09.17. 10:00-13:00 Berettyóújfalu Bessenyei Gy. SZKI Honvéd u. 11.
2019.09.17. 15:30-17:30 Ebes Művelődési Ház Kossuth u. 32-34.
2019.09.19. 15:00-17:00 Debrecen Svetits Katolikus Gimnázium Szent Anna u. 20-26.
2019.09.19. 9:00-11:00 Körösszegapáti Szociális Szolgáltató Központ Arany J. u. 33
2019.09.19. 12:00-13:30 Körösszakál Szociális Szolgáltató Központ Piac tér 2.
2019.09.20. 13:00-17:00 Hajdúböszörmény Silye Gábor Művelődési Központ Bocskai tér 4.
2019.09.20. 08:30-10:00 Szerep Könyvtár Nagy u. 34.
2019.09.20. 11:00-12:30 Sárrétudvari Művelődési ház Kossuth u. 93.
2019.09.24. 10:00-14:00 Komádi Közösségi Ház Fő u. 7.
2019.09.25. 12:00-17:00 Balmazújváros Művelődési ház Kossuth tér 18.
2019.09.25. 14:30-17:30 Nagyhegyes Művelődési Ház Kossuth u. 4.
2019.09.26. 09:00-12:00 Derecske I. Rákóczi György Gimnázium Lengyel u. 1.
2019.09.26. 13:00-15:00 Derecske Derecske Jóléti Szolgálat Dr Mustó S. u. 19.
2019.09.27. 11:00-18:00 Hajdúszoboszló Kovács Máté Műv. Központ Szilfákalja u. 2.

 

 

.

DÁTUM IDŐPONT TELEPÜLÉS HELYSZÍN PONTOS CÍM
2019.04.02 09:00-11:00 Mezősas Teleház-Könyvtár Nagy S. u. 49.
2019.04.02 12:00-13:30 Magyarhomorog Szociális Szolgáltató Árpád u. 49.
2019.04.02 13:30-15:30 Bocskaikert Németh László Ált.Iskola Baross G. u. 19.
2019.04.03 14:00-16:00 Fülöp Művelődési Ház Arany J. u. 21.
2019.04.04 10:00-12:00 Hajdúszoboszló Hőgyes Endre Gimnázium Rákóczi u. 44.
2019.04.04 13:30-15:30 Hajdúszoboszló Szép Ernő Kollégium Gönczy Pál u. 15.
2019.04.04 14:00-17:00 Debrecen Napló Székház Dósa Nádor tér 10.
2019.04.06 09:00-14:00 Polgár Művelődési Ház Barankovics tér 6.
2019.04.08 14:00-16:00 Debrecen-Józsa Józsai Közösségi Ház Szentgyörgyfalvi u. 9.
2019.04.09 09:00-12:00 Berekböszörmény Családsegítő Szolgálat Árpád u. 12.
2019.04.09 08:00-13:00 Hajdúböszörmény Bocskai István Gimnázium Bocskai tér 12.
2019.04.09 11:00-13:00 Újléta Közösségi Ház Magyar u. 19
2019.04.10 14:00-17:00 Debrecen De. Egyetem Főép.Díszudvar Egyetem tér 1.
2019.04.10 13:30-16:00 Kaba Támasz Jókai u. 4.
2019.04.11 09:00-11:00 Nagykereki Általános Iskola Ebédlő Rákóczi u. 2.
2019.04.11 12:00-13:30 Kismarja Közösségi Ház Bocskai u. 16-18.
2019.04.11 14:00-16:00 Görbeháza Öregek Napközi Otthona Iskola u. 20.
2019.04.11 15:00-17:00 Debrecen Campus Hotel Kassai u. 36.
2019.04.15 08:00-11:30 Hajdúböszörmény Rendőrség Kossuth u. 2.
2019.04.15 13:00-15:30 Hajdúböszörmény Nagév/Rács Kinizsi u. 5.
2019.04.16 09:00-13:00 Csökmő Művelődési Ház Kossuth u. 121.
2019.04.16 09:00-11:30 Hajdúnánás Kőrösi CS. Sándor Ref. Gimn. Bocskai u. 29.
2019.04.17 09:30-11:30 Nyíradony Művelődési Ház Árpád u. 2.
2019.04.17 15:00-18:00 Püspökladány Művelődési Ház Bajcsy-Zs. u. 2/2.
2019.04.18 09:00-12:00 Zsáka Művelődési Ház Bethlen G. u. 24.
2019.04.18 15:00-18:00 Nádudvar Sportcentrum Jókai u. 4.
2019.04.23 09:00-11:00 Gáborján Polgármesteri Hivatal Fő u. 106.
2019.04.23 12:00-13:30 Hencida Művelődési Ház Piac u. 13.
2019.04.24 15:00-17.00 Hajdúhadház M. Pünkösdi Egyház Nagyág u. 1.
2019.04.25 12:00-17:00 Balmazújváros Művelődési ház Kossuth tér 18
2019.04.25 08:00-11:00 Hajdúböszörmény Széchenyi Mg. Isk. Radnóti M. u. 3.
2019.04.26 08:00-11:00 Hajdúszoboszló Földgázszállító Zrt. Balmazújvárosu út 1.
2019.04.27 10:00-13:00 Hajdúszoboszló Gyermeksziget Bölcsőde Rákóczi u. 13-25.
2019.04.27 14:00-16:00 Debrecen-Ondód Közösségi Ház Kádár dűlő 61/c
2019.04.29 10:30-17:30 Hajdúszoboszló Kovács Máté Műv. Központ Szilfákalja u. 2.
2019.04.30 09:00-12:00 Biharnagybajom Művelődési Ház Várkert u. 35
2019.04.30 09:00-10:30 Tetétlen Szivárvány Idősek Klubja Rákóczi u. 1.
2019.05.01 09:00-13:00 Polgár Városgazdálkodás Fürdő u. 2.
2019.05.02 14:00-17:00 Debrecen NAPLÓ Székház Dósa N. tér 10.
Módosítás: ( 2019. augusztus 23. péntek, 09:53 )  

IT-Nav Hungary - Webmail
http://www.veradas.hu - Adjon vért Ön is!

Közösségi oldalak